Astroloji

 

 

Akrep 2021-10-25
Yeni insanlarla tanışabilir ve hayatınızı yönlendirebilecek kararlar alabilirsiniz. Bugün sosyal çevrenizin yardımı ile özel yaşamda çözemediğiniz bir sorunun üstesinden gelmeniz mümkün. Hayat içinde gerginlikler olabilir ama sizin yüzünüzden oluşabilecek konulara karşı daha dikkatli olmayı seçin.
Aslan 2021-10-25
Maddi kazanımlarınız ya da parasal yatırımlarınız ile ilgili yeni kararlar içine girebilirsiniz. Bugün mümkün oldukça harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Aşırı harcamalar size daha sonrasında zorlayıcı olarak dönebilir. Finansal konularda abartılı olmayın.
Balık 2021-10-25
İş hayatınızda var olan bazı olumsuz durumları kabullenmek ve onları kabul edip tecrübelerle ilerlemek gerekebilir. Geçmişte yaşananlar geçmişte kaldı. Bugün gelecek ile alakalı endişeli ve mutsuz halinizden geri adım atın ve hedeflerinize odaklanın.
Başak 2021-10-25
Taşınma ve yer değiştirme gibi konular bugün gündeminizde olabilir. Evinizde bazı şeylerden huzursuz hissediyorsanız değişim zamanı gelmiş olabilir. En azından evinizde bir ortamı daha fazla değiştirebilir ve yeniliklere gidebilirsiniz.
Boğa 2021-10-25
İlişkileriniz adına önemli bir gündesiniz. Evlilik, aile olma ya da ilişkiler ile ilgili sert kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu kararınızı yakın çevrenizle paylaşmadan önce ailenize söylemek istediğiniz birtakım konular olabilir. Acele etmemenizde fayda var.
İkizler 2021-10-25
Hem sosyal hem de özel ilişkilerinizde bugün önemli bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerde bazı fedakârlıkları düşünüp dengeleri yeniden kurmak istediğiniz bir gün içindesiniz. Kendinizi yeni bir başlangıçta tasarlıyorsunuz.
Koç 2021-10-25
Yakın ilişkilerinizin gündem de olduğu veya akrabalarınızla bir arada olmanız gereken bir gün genelinde olabilirsiniz. Bugün önümüzdeki haftanızın yoğunluğunu hesaba katıp sağlam bir plan kurmalı ve olayları tüm yönleriyle değerlendirmelisiniz. Bundan sonraki iş ise tecrübeli kişilerle yola çıkmanız olacaktır.
Kova 2021-10-25
Üzerinizdeki baskı ya da huzursuzluklar bugün son buluyor. Ama bunlar ortadan kalkarken tabi ki çevrenizdeki bazı kişilerin sizlere sorun çıkartması ve yapmadığınız bir konu ile ilgili haksız suçlamalarda bulunması sizleri bugün üzebilir. Bildiğiniz yoldan şaşmayın.
Oğlak 2021-10-25
Aile ya da akraba ilişkilerinizde biraz daha sağduyulu olmalısınız. Ev içinde bazı eksiklikleri tespit edip bunları yaptırmak doğru bir karar olabilir. İş hayatınız yüzünden ihmal ettiğiniz ev konularınız varsa bugün bunları çözmek size iyi gelecektir.
Terazi 2021-10-25
İş sorumluluklarınızda önemli artışların olabileceği ve kendinize ekstra işler çıkartabileceğiniz bir gün. Kendinize yeni çalışma alanları sağlayıp maddi kazancınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. İlişkilerde gerginliklere biraz daha dikkat edin.
Yay 2021-10-25
Alacağınız destekler ve iyi haberler eksik kalan bazı durumları daha iyi bulmanıza yardımcı olacaktır. Fiziksel sağlığınıza ise dikkat etmeniz gerekiyor. Spor veya kendi kişisel bakımlarınızla ilgilenirseniz bugün kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.
Yengeç 2021-10-25
Aşk ve sevgi konularında yeniden cesaret içerisine giriyorsunuz. Kalbinizi yeniden ısıtacak olan bu kişiyle unutmuş olduğunuz duyguları tekrar yaşayabilir ve yaşama güvenle bakabilirsiniz. Bunları yaparken hayatınızın bazı alanlarına da yeni düzenlemeler getirmelisiniz.

 

 

Kaynak: 2021-10-25

 

Sayfalar
Özlü Sözler
Kendi ayıbını görür ol…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı