Haber Detayı
09 Haziran 2019 - Pazar 13:28 Bu haber 338 kez okundu
 
Her ay düzenli olarak vatandaşların sorunlarının çözülmesi için Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında yapılan Halk Günlerinin Haziran ayı tarihi belli oldu. Halk gününe katılmak ve sorunlarını Vali’ye iletmek isteyenler, Valilik Yazı İşleri Müdürlüğü’ne başvurabilecek.
Haberi


Düzcelilerin sorunlarını ilin en üst makamına ileterek çözümünün kısa sürede bulunması için yapılan, Vali Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında bütün kurum müdür ve idarecilerinin de katıldığı Halk Günü 11 Haziran’da yapılacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılması planlanan toplantı saat 14.00’te başlayacak. Düzce Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada; “İlimiz Valisi Sayın Dr. Zülkif Dağlı tarafından 11 Haziran 2019 Salı günü saat 14.00’da Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda “Halk Toplantısı” yapılacaktır.Toplantıya katılmak isteyen vatandaşlarımızın isim ve iletişim bilgilerini en geç 10 Haziran 2019 Pazartesi gününe kadar Valiliğimiz İl Yazı İşleri Müdürlüğüne kayıt ettirmeleri gerekmektedir.Kamuoyuna saygıyla duyurulu" denildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Başkasını düzeltmeniz için, önce kendinizi düzeltiniz!


HZ.ÖMER (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı