Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 16:58 Bu haber 490 kez okundu
 
2 Milyon TL Çöpe Atıldı
Dönemin Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından İstanbul Caddesi’ne noltajik hava katması için yapılan tramvay hattı bugün Düzce Belediye ekiplerince sökülmeye başlandı. 2 Milyon TL’lik yatırım söküm işlemlerinin ardından çöpe atılacak.
Haberi


2017 yılının Ekim ayında İstanbul caddesini trafiğe kapatarak, cadde boyunca tramvay hattı döşenmişti. Atatürk Bulvarı köşesinden 15 Temmuz Parkına kadar uzanan hatta tramvay ring seferlerine başlamıştı.  Bir süre sonra başkanlık görevini devralan Dursun Ay, uygulamayı bir süre daha devam ettirmiş, ancak daha sonra söz konusu caddeyi trafiğe açarak tramvay seferlerini sonlandırmıştı. 31 Mart seçimleri ile Belediye Başkanlığına seçilen Faruk Özlü, açıklamalarında tramvay hattının söküleceğini belirtmişti. Bu talimatın bir gereği olarak Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tramvay hangarının olduğu 15 Temmuz parkı önündeki  hatların sökülmesine başlandı. Yaklaşık 2 Milyon TL’ye mal edilen tramvay hattı ve tramvay söküm çalışmalarının tamamlanmasının ardından çöpe atılacak.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 2, Milyon, TL, Çöpe, Atıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı