Haber Detayı
16 Haziran 2019 - Pazar 20:24 Bu haber 177 kez okundu
 
2. Sınıf’ın şairleri, büyük beğeni kazandı
Çilimli’de düzenlenen “Çocuk Kalbinden şiirler” gecesinde şiirlerini ailelerine ve katılanlara okuyan minikler, gönülleri fethetti. 2. Sınıf öğrencilerinin performansı büyükleri kıskandırdı.
Eğitim Haberi


Çilimli İbrahim Hoşver İlkokulu 2-C sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Nursel Yıldır eşliğinde hazırladıkları “Çocuk Kalbinden Şiirler” gecesinde büyük beğeni kazandı. Gecede minikler okudukları şiirler ve sahnme performansları ile konuklara duygu dolu dakikalar yaşattılar.

Minik öğrencilerin sevimliliği ile anlam kazanan özgün şiirler ve beraberindeki canlı müzik ziyafeti konuklarda hüzün ve sevinci bir arada yaşattı. Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nurhan Kartal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş, İl Genel Meclisi Üyesi Osman İlhan ile öğrencilerin aileleri, okul yönetici ve öğretmenlerinin de katıldığı gecede miniklerin şiir okumaları sırasında duygusal anlar da yaşandı.   

Sınıf öğretmeni ve gecenin mimarı Nursel Yıldır; gecede yaptığı konuşmada; “Gelecek hayatlarında bu anı tatlı bir anı olarak hatırlamaktan büyük keyif alacak olan öğrencilerimize teşekkür ederiz. Ayrıca programımıza katılımları ile bizleri onurlandıran İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş’a, İl Genel Meclisi Üyesi Osman İlhan ‘a, Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nurhan Kartal‘a, Düzce Spor Lisesi Müdürü Gökmen Zeki’ye, emekli öğretmen -şair Ali Özkal'a, ilçemizde bulunan okul-kurum müdürlerine, öğretmenlerine, velilerimize, okulumuz öğretmenlerine ve tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 2., Sınıf’ın, şairleri,, büyük, beğeni, kazandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsan öldüğü zaman üç şey hariç ameli kesilir: Sadaka-i cariye, faydalanılan ilim, salih evlat.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı