Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 00:49 Bu haber 118 kez okundu
 
2019 Seferberliği Gözden Geçirildi
2017 yılında başlayan istihdam seferberliğinde Düzce’de ulaşılan rakam hedefi geçerken, 2019 yılında yapılacak çalışmalarla, istihdamda yine başarı sağlanması amaçlanıyor.
Gündem Haberi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile başlayan istihdam seferberliğine yönelik çalışmalar Düzce’de de devam ediyor.

Bu kapsamda 2019 yılı İstihdam Seferberliği toplantısı Vali Dr. Zülkif Dağlı Başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya, TSO Başkanı Tuncay Şahin OSB Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, İş-Kur Müdürü Ferhat Acar, SGK Müdürü Necmi Köroğlu, daire müdürleri ve ilgili kurumların yetkilileri katıldı.

2017 yılında başlayan istihdam seferberliği kapsamında Düzce’de yapılan çalışmalar ve 2019 yılı çalışmaları toplantıda ele alındı.

Toplantı öncesi konuşma yapan Vali Zülkif Dağlı, 2017 yılındaki 7 Bin 500 artı istihdam hedefinin İş-Kur’un çalışması ile 10 bine ulaştığını söyledi. Vali Dağlı, 2019 yılında da tüm kurumların işbirliği ile hedefin üzerine çıkılacağını belirtti.

 

 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 2019, Seferberliği, Gözden, Geçirildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Alim ölse de yaşar, cahil ise yaşarken de ölüdür.


HZ.ALİ (R.A)
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı