Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 16:43 Bu haber 400 kez okundu
 
2020'de açılacak, turizmin ana merkezi olacak
Bağımlılıkla mücadele kapsamında bölge için önemli bir proje olan Yaylagöl Yeşilay Gençlik Kamp ve Rehabilitasyon Merkezi için çalışmalar sürüyor. Merkez 2020 yılının Haziran ayında hizmete açılması bekleniyor.
Haberi


Yaylagöl Yeşilay Gençlik Kampı Merkezi için geçtiğimiz yıllarda yol yapım çalışmaları başlatılmış, bölgeye ulaşım daha rahat olunması sağlanmıştı. Yeşilay Kaynaşlı Başkanı İsmail Korkmaz ve Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Kaynaşlı’da bulunan Yaylagöl’ün etrafına kurulacak kamp ve rehabilitasyon merkezinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen heyet, Düzce’ye önemli bir ivme kazandıracak projenin detaylarını birlikte konuştu. Proje kapsamında Yayla Gölü’nün etrafında belirlenen haritaya göre, bir kır evi alanı olacak. Karavan ya da çadır kamp için gelen misafirleri karşılayacak ayrı ayrı alanları da mevcut olan projenin içerisinde eğlence yerleri düşünüldü. Amfi tiyatro ve spor alanlarının yanı sıra paintball severler için de macera parkı olacak. Yeşili bol olan proje içerisinde günübirlik misafirleri ağırlayacak bir konaklama alanı da bulunacak. Proje 2020 yılının haziran ayına yetiştirilmesi planlanıyor.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Hasan Türkyılmaz dahil, ayakta duran insanlar, ağaç, gökyüzü, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü, ağaç, dağ, açık hava ve doğa

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 2020'de, açılacak,, turizmin, ana, merkezi, olacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Hakkın dile getirilmesi gereken yerde susan, dilsiz şeytandır.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı