Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:42 Bu haber 84 kez okundu
 
4 gün Düzce'de olacak
...
Asayiş Haberi


İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün uyuşturucuyla mücadele kapsamında hazırladığı hayat kurtaran "Narkotik Eğitim Tırı" Düzce’ye geliyor.

 

 

Hedef Olma-Hedefsiz Kalma Projesi' çerçevesinde oluşturulan Narkotik Eğitim Tırı, Düzce’ye gelecek.  Tır içerisinde özel olarak oluşturulan 40 metrekarelik modern eğitim salonuna konulan 12 dokunmatik ekranda uyuşturucu maddenin insan vücudundaki etkileri ayrıntılı bir şekilde anlatılırken, tırda, görevli narkotik uzmanı polisler tarafından uyuşturucuyla mücadele ve korunma yolları gibi konularda gençlere, ailelere ve vatandaşlara bilgi verilecek.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünün hazırladığı ve Türkiye'nin her tarafını gezen Narkotik Eğitim Tırı , doğru bilinen yanlışları gençlere, çocuklara anlatarak farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Toplumu maddenin zararları hakkında doğru şekilde bilgilendirmek üzere dizayn edilen ve Düzce’de 4 farklı noktada konuşlanacak olan Narkotik Eğitim Tırı , 13-16 kasım tarihleri arasında eğitim verecek.

Narkotik Eğitim Tırı, 13 Kasım’da Anıtpark’ta, 14 Kasım’da Endüstri Meslek Lisesinde, 15 Kasım Düzce Üniversitesi Merkez Kampüsünde , 16 Kasım’da Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksek Okulunda sergilenecek.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 4, gün, Düzce'de, olacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki kişiyi aşan, bir başkasına da söylenen her sır, yayılır.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı