Haber Detayı
10 Şubat 2018 - Cumartesi 17:02 Bu haber 1642 kez okundu
 
4 Büyük Fabrika Düzce'ye Geliyor
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’de beraberindeki heyet Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinin açılışını yaptı. Ardından Bakan Özlü, hastalarla sohbet ederek karanfil verdi. Bakan Özlü daha sonra Necmettin Erbakan Halk Kütüphanesi, Gençlik Merkezi ve Ağız Diş Sağlığı Çocuk Semt Polikliniğin açılışlarını gerçekleştirdi.
Ekonomi Haberi


 
 
 
 
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, yerli otomobil ile ilgili yaptığı açıklamada şirketleşmenin devam ettiğini belirterek” Yer konusunda yapılmış hiç bir çalışma yok” dedi.
 Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de bir takım açılışlar yaptı. Bakan Özlü ve beraberindeki heyet ilk olarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinin açılışını yaptı. Ardından hastalarla sohbet ederek onlara karanfil verdi. Bakan Özlü daha sonra Necmettin Erbakan Halk Kütüphanesi, Gençlik Merkezi ve Ağız Diş Sağlığı Çocuk Semt Polikliniğin açılışlarını gerçekleştirdi. 
 
 DÜZCE'YE 4 BÜYÜK FABRİKA YATIRIM İÇİN GELİYOR
 
 Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’ye 4 büyük yatırım müjdesi verdi. Bakan Özlü, “Düzce 4 büyük yatırım getireceğiz. Bunlardan birisinin ön imzası yapıldı. Gıda sanayi ile ilgili yaklaşık bin kişinin çalışacağı Türkiye’nin en meşhur gıda fabrikalarından birisi Düzce’ye gelecek. İkinci büyük yatırım ise mobilya sektöründe olacak.  Büyük bir mobilya fabrikası ile anlaştık. Yurt dışına ihracat  yapan çok tanınmış bir firma Düzce’ye gelecek. Üçüncüsü ise  elektrikli ev aletleri firması. Onlarla da  görüşmelerimiz sürüyor. Dördüncü olarak da büyük bir metalurji fabrikasını Düzce’ye getireceğiz” dedi. 
 
 
YERLİ OTOMOBİL
 
Bakan Özlü, yerli otomobil ile ilgili yer konusunda bir gelişmediğinin olmadığını söyledi.   Henüz daha çalışmaların devam ettiğini kaydeden Özlü ” Şirketleşme ve bir ceo atama aşamasındayız. Yer konusunda yapılmış hiç bir çalışma yok. 22 ilden yer konusunda talepler var. Bu talepler önümüzdeki 1.5-2 yıl içinde değerlendirilecek” diye konuştu.
Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bu dünya çalışma yeridir. Ücret alınacak yer, ahirettir.


İMAM-I RABBANİ (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı