Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 10:26 Bu haber 304 kez okundu
 
7 ilçede toplantılar yapıldı
Düzce Valiliği tarafından başlatılan Güvenli Okul- Güvenli Eğitim ve Proje Bilgilendirme toplantıları ilçelerde de tamamlandı.
Eğitim Haberi


Ulusal, yerel projeler ve Avrupa Birliği Projeleri kapsamında Düzce il  genelinde yürütülmekte olan projelerin iş ve işlemleri ile ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğitbaşkanlığında, Merkez ve 7 ilçede tüm okul/kurum müdürlerine yönelik toplantılar düzenlendi.

1 Ekim 2018 tarihinde Düzce Valiliği Konferans Salonunda Merkez ilçe okul/kurum müdürleriyle, 2-5 Ekim 2018 tarihleri arasında ise 7 ilçede İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin de hazır bulunduğu ilçe okul/kurum müdürleriyle toplantılar gerçekleştirildi.

Son olarak 8 Ekin 2018 tarihinde Düzce Valisi Sayın Zülkif Dağlı Başkanlığında yapılan toplantıda; öğrencilerin güvenli bir şekilde taşınmalarının sağlanması, okul servislerinde mevzuat gereği yapılması gerekenlerin sıkı takibinin yapılması konuları ele alındı. Jandarma, Emniyet, Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin yer aldığı toplantıda Vali Dağlı, eksiklerinin bir an önce tamamlanmasını ve gerek okullarda gerekse taşımacılıkta güvenliğin üst düzeyde sürdürülebilir şekilde sağlanması talimatını verdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: 7, ilçede, toplantılar, yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı