Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:57 Bu haber 273 kez okundu
 
70 Milyon talihlisi Düzceli mi?
...
Gündem Haberi


Milli Piyango İdaresi tarafından 2019 yılı yıl başında gerçekleştirilen yılbaşı çekilişinde 1 kişiye 70 Milyon TL para çıkmış, sahibi ise aylardır kim olduğu bilinmiyordu. Konu ile ilgili olarak dün Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamada 70 Milyon TL'nin sahibi olduğunu iddia eden bir kişi kurumu arayarak parayı almaya geleceğini söylediği kamuoyu ile paylaşıldı. İddialara göre, Bu kişinin Düzceli olduğu, yurt dışında yaşadığı ve 2018'in son aylarında yurt dışında bir sebepten dolayı cezaevine girdiği iddia edildi. Düzceli olan kişinin cezaevinden çıkar çıkmaz idareyi arayarak parayı almak istediği iddia edildi. Bu konu ise Düzceliler tarafından merak konusu oldu. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: 70, Milyon, talihlisi, Düzceli, mi?, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı