Haber Detayı
16 Eylül 2019 - Pazartesi 12:21 Bu haber 242 kez okundu
 
8. Kattan Yukarısına Müdahale Zor
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Konuralp bölgesinde 8 kat ve üzeri yapılan yapılarda yangınlara veya herhangi bir olaya müdahale etmenin zor olduğunu bu nedenden dolayı 8. kat ve üstündeki binaların yapımına izin verilmeyeceğini dile getirdi.
Haberi


 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda önemli konulara değindi. Konuralp bölgesinde 8 kat ve yukarısında yapılan yapılara müdahale etmekte sıkıntı yaşayacaklarını dile getirdi. Başkan Özlü yaptığı açıklamada Konuralp’in çirkin yapılarla bölgenin adeta yağmalandığı, Düzce Belediyesi’nin 8. kattan yukarıdaki binalara yangın konusunda müdahale etmeye imkanlarının olmadığını dile getirdi.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü yaptığı açıklamada: ‘  Kimse kusura bakmasın 8. kattan sonra Düzce Belediyesi yangına müdahale edemez. Bunun aracı devasa bir araç bizim sokaklara sığmıyor. 8. Kattan yukardaki binalardan ev almayın risk var. Düzce Belediyesi olarak sizi koruyamayız. Zemin artı 3 olmalı. Şahsi fikrim 3’ê indirmek çok zor oluyor dediler. Biz bunu zemin artı 4’e indirdik. Alınmış ruhsatlar hariç Düzce’de şuan Konuralp de ev yapmak isteyene şartımız budur. Ben Müteahitlerle toplantı yaptım. Bunları kendilerine de anlattım. Konuralp’te ki kat sayısını sınırlandırdık’ şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: 8., Kattan, Yukarısına, Müdahale, Zor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Ne mutludur o kişi ki yoldaşı, haset değildir…


Mevlana
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı