Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 09:23 Bu haber 175 kez okundu
 
Acil Serviste Çalışmalar Sona Erdi
...
Yaşam&Sağlık Haberi


Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde başlatılan iyileştirme ve tadilat çalışmaları sona erdi. Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Yapılan çalışmalar neticesinde vatandaşlarımıza daha ferah, hijyenik ve modern bir ortamda sağlık hizmeti sunulmaya başlanmıştır” ifadelerinde bulunuldu.

Düzce Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklama ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde gerçekleştirilen iyileştirme çalışmalarının sona erdiği belirtildi.

2019 yılı Ekim ayında başlatılan genişletme, iyileştirme ve tadilat çalışmaları 4 ay gibi bir sürede tamamlanarak acil servis tedavi kullanım alanı 986 m² 'den 1062 m² 'ye, bekleme alanı 270 m² 'den 470 m² 'ye çıkarıldı.

Ayrıca Acil Servis giriş-çıkış düzenlemesi ve izolasyonu yapılarak, hasta girişi ve ambulans giriş alanları ayrılıp, böylece hasta giriş çıkışları kolaylaştırıldı.

Valilik tarafından yapılan açıklamada, “Yapılan çalışmalar neticesinde vatandaşlarımıza daha ferah, hijyenik ve modern bir ortamda sağlık hizmeti sunulmaya başlanmıştır” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Acil, Serviste, Çalışmalar, Sona, Erdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Aşk davaya benzer, cefa çekmek de şahide: Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki !


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı