Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 18:48 Bu haber 270 kez okundu
 
Akçakoca’da da çocukların sevgilisi oldular
Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve gece gündüz bütün olaylara yaptıkları hızlı müdahale ile bilinen vatandaşların da sevgisini kazanan Motorlu Yunus Timleri haftasonu için gittikleri Akçakoca’da da çocukların sevgilisi oldular.
Haberi


 

Huzuru bozanların, suçluların korkulu rüyası olan, Olaylara yaptıkları müdahalelerle bilinen hem motorlarıyla hem de giysileriyle vatandaşların ilgi odağı olan Motorlu Yunus Timleri, haftasonu Akçakoca’da bu yıl 17.’ncisi düzenlenen Finduk Festivali’nde ilçe asayişini sağlamak üzere görev aldılar. Ancak hem ilçeye gelen turistlerin hem de çocukların ilgi odağı oldular. Çocukalrının Yunus Timleriyle fotoğrafı olmasını isteyen anne ve babalar çocuklarını yunus timlerinde görevli polis memurlarının ellerine vererek hatıra fotoğrafı çektirdiler. Yunus timlerinin kucağında mutlulukları yüzerinden okunan miniklerde yunuslardan ayrılırken el sallayarak veda ettiler.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Akçakoca’da, da, çocukların, sevgilisi, oldular,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı