Haber Detayı
25 Ağustos 2019 - Pazar 19:45 Bu haber 141 kez okundu
 
Akçakoca’da Mavi Bayrak Sayısı 2’ye düştü
Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı ( TÜRÇEV ) tarafından Akevler plajına verilen Mavi Bayrak dün itibariyle indirildi. Böylece Akçakoca’da sayısı 3 olan Mavi Bayraklı plaj sayısı 2’ye düştü.
Düzce Belediyesi Haberi


Mayıs 2018’de Mavi Bayrak alan Ak Evler aile plajına gelen Türçev yetkilileri, Mavi Bayrak’ı ‘geçici olarak’ gönderden indirdiler.

Yetkilileri Akçakoca Belediyesi adına bilgilendiren ve eşlik eden Belediye Destekleme Hizmetleri Müdürü Şenol Güner, yapılan işlemin geçici bir tedbir olduğunu, Mavi Bayrak’ın plaja Pazartesi günü yeniden çekileceğini ifade etti. Mavi Bayrak’ın geçici olarak indirilme sebebi ise, Ak Evler Aile plajında bir özel mülkte yapılan inşaat çalışmaları sırasında, duvarın yıkılarak toprağın kumsala doğru kayması nedeniyle Türçev sözkonusu dönemde tedbir alınmasını istemişti.

Belediye’nin sözkonusu özel mülk sahipleriyle yaptığı görüşmelerin ardından yıkılan duvar yeniden yapılırken, kayan toprak Belediye ekipleri tarafından kaldırılmıştı.  Belediye yetkililerin Türçev yetkilileriyle yaptığı yazışma ve bilgilendirmelerin ardından, Mavi Bayrak’ın Pazartesi günü plaj gönderine yeniden çekileceği öğrenildi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Akçakoca’da, Mavi, Bayrak, Sayısı, 2’ye, düştü,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı