Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 11:25 Bu haber 262 kez okundu
 
Altyapı İçin Kullanılması Düşünülüyor
...
SPOR Haberi


Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, Şıralık Mahallesi’nde bulunan Fenerbahçe Spor Kulübüne ait arsanın Düzcespor’a kazandıran Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Şıralık Mahallesi’nde bulunan Fenerbahçe’ye ait arsa Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Gökhan Kapoğlu’nun girişimleri sayesinde yönetim kurulu üyelerinin de desteği ile Düzcespor’a kazandırıldı. Arsanın kazandırılmasında yönetim kurulu üyeleri de büyük rol oynadı.

Başkan Kapoğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek; “65. Dönem Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız ve Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye Düzcespor’un yanında olduğu için çok teşekkür ediyorum. Arsanın Kulübümüze kazandırılmasında sayın bakanımızın ve yönetim kurulu üyelerimizin büyük rolü var. Başta Bakanımız Faruk beye ve her biri birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Altyapı İçin Kullanılması Düşünülüyor

Kulübe kazandırılan arsa üzerine yapılacak olan tesis ile altyapıdan Düzce’ye yeni futbolcular kazandırma hedeflerinin olduğunu söyleyen Başkan Kapoğlu; “Düzcespor’a kazandırılan bu arsada yeni bir saha ve tesis yapmayı ve bu tesisi alt yapı için kullanmayı hedefliyoruz. Düzce genelinde bulunan yetenekli gençleri biraraya toplamak istiyoruz. İnşallah bu konudaki projelerimizi Düzcelilerin ve değerli protokolümüzün de desteği ile hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Altyapı, İçin, Kullanılması, Düşünülüyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsanlar sahip olduklarını küçümser, sahip olamadıklarını önemser


Konfüçyus
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı