Haber Detayı
03 Eylül 2019 - Salı 14:16 Bu haber 88 kez okundu
 
Amerika kasabası değil Düzce sokakları
...
Gündem Haberi


Hem trafiği durduruyorlar hem Düzcelileri parasıyla dikilen çiçekleri yiyorlar.
Başıboş atlar, bulvara çıktı trafik altüst oldu. Orta refujde otlayan atlar, Düzce Belediyesi tarafından milyonlarca lira verilerek dikilen süs bitkilerini de yiyerek karınlarını doyurdu. Bu görüntüler ise Amerikan filmlerindeki kasabaları anımsattı.


Düzce sokak, cadde ve bulvarları başıboş hayvanların mekanları oldu. Hayvanseverlerin ve vatandaşların alıştığı manzaralara bu defa başıboş atlar eklendi. Nezih Tütüncüoğlu bulvarına çıkan atlar orta refüjde Düzce Belediyesi tarafından milyonlarca lira verilerek ekilen dikilen bitki ve çimenleri yiyerek karınlarını doyurdular. Karınları doyan atlar bu defa da bulvara çıkınca trafik altüst oldu. Uzun süre atların yoldan çekilmesini bekleyen sürücüler, atların yoldan çekilmesi ile yollarına devam edebildiler. Ancak sık sık yola çıkan atlar nedeniyle bulvarda trafik uzun süre durdu. Atların bu görüntüsü ise Amerikan filmlerindeki kasabaları andırırken, yoldan atları yoldan geçmekte olan bir vatandaş kovdu. Atların yoldan çekilmesiyle trafik normal akışına döndü. 


Düzce sokakları, caddeleri ve bulvarlarında başıboş hayvanlar nedeniyle sık sık trafiğin durması sürücüleri ve vatandaşları mağdur ederken Düzce Belediyesi Veteriner İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve başarılı beyin cerrahı Cengiz Tuncer’in başıboş hayvanlar için ne gibi önlemö alacağı ise halen merak ediliyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Amerika, kasabası, değil, Düzce, sokakları,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kadınları okutunuz, kadını okutmayan millet yükselemez…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı