Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 13:38 Bu haber 130 kez okundu
 
Apar Topar Açıldı Sorunlar Bitmiyor
Apar topar açılan Kaynaşlı Otoban bağlantısı çile yumağı olmaya devam ediyor. Darıyeri Yörükler Köyüne, Kızılay Bölge Afet Deposuna geçişi sağlaması planlanan alt geçit, bağlantı yolunun tam yapılamaması nedeniyle sulara teslim oldu.
Kaynaşlı Haberi


Yapımı tam olarak tamamlanmadan trafiğe açılan Kaynaşlı Otoyol bağlantısı sorun olmaya devam ediyor. Yaşanan sorunlar nedeniyle yapımı geciken ve apar topar İnşaatı bitmeden hizmete açılan Otoyol bağlantısında Darıyeri Yörükler Köyü ve diğer köylere geçiş alt geçitten verilmesi planlanmıştı. Ancak yayalar için ayrılan alt geçit sulara teslim oldu. Araç yoğunluğu nedeniyle yayalar karşıdan karşıya güvenli şekilde geçebilmesi için yapılan alt geçidin su kanalına dönmesine isyan eden vatandaşlar, milyarlarca lira harcanarak yapılan geçidin içler acısı haline tepki gösterek; “Milyarlarca lira harcanarak bir yatırım yapıldı. Ancak apar topar inşaatı tam bitmeden hizmete açıldı. Ne bir iyileştirme yapılıyor ne de bir çalışma var. Bu yatırım böyle mi olmalıydı” dediler.

Ancak, bağlantı yolundan geçiş olmayan köylere alt geçitlede su dolu olduğu için geçilemezken, vatandaşlar, bağlantıo yolunda sorunların tamamen biterek, sağlıklı hizmet vereceği günü sdabırsızlıkla belmeye devam ederken, yetkilerden de yardım bekliyorlar.

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Apar, Topar, Açıldı, Sorunlar, Bitmiyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"Yenileceğinden korkan, daima yenilir."


YILDIRIM BEYAZIT
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı