Haber Detayı
03 Kasım 2018 - Cumartesi 12:09 Bu haber 339 kez okundu
 
Araç filosu 22'ye çıkartıldı
Kaynaşlı belediyesi araç filosunu genişletti. İlçeye kazandırılan yeni itfaiye aracı ile birlikte belediyenin 22 araçlık filosu oldu. Artık Bolu Dağı ve civar köylerdeki hem yangınlara hem de kış mevsiminde yaşanan sorunlara daha çabuk müdahale edilecek.
Kaynaşlı Belediyesi Haberi


Kaynaşlı Belediyesi vatandaşa hizmet anlamında, sorunların daha hızlı çözümü için araç filosunu genişletti. Erol Bayraktarın belediye başkanlığına gelmesinden sonra bugüne kadar toplamda 22 araç belediyeye kazandırıldı.

 

Belediyeye son kazandırılan araç ise yeni İtfaiye aracı oldu. Eski itfaiye aracı ile özellikle Bolu Dağı’nda, tünlerde ve tepe köylerinde yaşanan yangınlara müdahale edilmekte yaşanan sıkıntıların yeni itfaiye aracı ile giderilmesi hedeflenirken, kar küreme, tuzlama gibi araçlarla kışın yaşanacak sorunların da üstesinden gelinmesi planlanıyor.

Belediyeye bugüne kadar, Greyder, Kar küreme ve Tuzlama Aracı, 2 Adet Kamyon, Hasta nakil aracı, Zabıta için 2 adet motosiklet, 2 tane Cenaze yıkama aracı, Cenaze nakil aracı, Ranger 4*4, Pikap, Fatih kamyon, 2 adet Kepçe, yükleyici kepçe, İtfaiye aracı Çift katlı otobüs, Ford Transit, Renault kango, Yol süpürme aracı ve Protokol aracı kazandırıldı.

Tüm araçların bakımı yapılırken, tüm araçlar, Kaynaşlı Belediyesi’nin vatandaşa daha iyi hizmet verebilmesi adına yaptığı lojistik garaja toplandı. Lojistik garajda, İtfaiye, Fen İşleri, Kanalizasyon ve Su İşleri Birimleri’ne ait araçlar, daha iyi hizmet verebilmeleri için daha efektif bir biçimde konumlandırılacak.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Araç, filosu, 22'ye, çıkartıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı