Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 00:49 Bu haber 166 kez okundu
 
Aracı Saldırıya Uğradı, İsyan Etti
Boğaziçi’nde ikamet eden Erkan Danışan’ın , İYİ Parti Boğaziçi Belediye Başkan Adayı Selman Dinler’in posterini astığı aracı saldırıya uğradı. Siyasilerin kullandığı ayrıştırıcı dilin buna sebep olduğunu söyleyen Danışan veryansın etti. “ Bizi bölüştürmeyin yeter artık” dedi.
Asayiş Haberi


Boğaziçin’de aracına bazı şahıslar tarafından saldırı yapıldığını söyleyen Erkan Danışan, bu hareketi yapanlara ateş püskürdü,

Boğaziçi’nde ikamet eden Danışan, aracının arka camına İYİ Parti Boğaziçi Belediye Başkan Adayı Selman Dinler’in posterini astı.  Bir süre sonra evinin önündeki aracının stop lambaları kırılan Danışan, beldede hemen hemen herkesin birbiriyle akraba olduğunu söylerken, “ Tanıdık Tanıdığa bunu yapıyorsa durum çok vahim” dedi. Danışan İYİ Parti hakkında siyasilerin kullandığı ithamlara da isyan etti, “ yeter artık bizi bölüştüğrmeyin” şeklinde konuştu.

Danışan, “ Bizim başkan adayı tercihimiz var, resmi burada. Bir şeye bağlamak istem ama sonuçta bir seçim sürecindeyiz. Kulp takmak istemiyorum fakat, aracımın arka stop lambalarını kırıp gitmiş şahıs. Boğaziçi beldesi az nüfusu olan, hepsi akraba olan bir yer. Geldiğimiz duruma üzüldüğüm için konuşmak istedim. Biz akrabayız hepimiz burada yapılan hareket vahim, içler acısı. Çadırlarda Sayın Belediye Başkan Adayımız Faruk Özlü ülkemizde bizi terörist ilan etmeyi biliyor, bizi bu hale getiriyor. Ben onu ahlaka davet ediyorum. Biz bu ülkede yaşıyoruz ve bu hareket yapılıyor bize. Sırf farklı bir partiden olduğumuz için. Ben yıllardır Ak Parti’liyken kimse bana madalya takmadı. Siyaset için bu şekilde olacaksa biz yaşamayalım bu dünyada. Cumhurbaşkanımıza da söylemek istiyorum keşke duysa. Bizi bölüştürmeye hakkın yok. Ben Ak Partiliyken sorun yoktu da , senden memnun olmayınca sorun mu oldu şimdi. Bütün millet vay o parti olur mu, böyle olur mu. Bizi bölüştürmeyin. Yeter artık, akraba akrabaya tanıdık tanıdığa bu hareketi yapıyorsa bittik yani. Düzcelilerin de bunu görmesini istiyorum. Bizi böyle böleceklerse vermeyin bunlara oy. Partiden de soğudum her şeyden de.” Dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Aracı, Saldırıya, Uğradı,, İsyan, Etti,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kötü adın çirkinliği harften, deniz suyunun acılığı kap’tan değildir…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı