Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:35 Bu haber 111 kez okundu
 
Atatürk’ün Düzce’ye ve Selamlar Köyüne Gelişi Kutlanacak
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Düzce’ye gelişi, Selam Köyü’nde her yıl kutlandığı gibi yine törenlerle kutlanacak. Ancak son yıllarda protokol üyelerini katılmadığı törenlerde bu sene yine gözler Vali Dr. Zülkif Dağlı olmak üzere protokol üyelerinde olacak.
Kültür&Sanat Haberi


 

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kelam Atatrük’ün Düzce’ye gelişinin 85. yıldönümü Atanın Düzce’de uğradığı yer olan Selamlar Köyü’nde düzenlenecek törenlerle kutlanacak. 1000 metre koşusundan Atatürk Müzesinin gezilmesine birçok etkinlik düzenleniyor. Köy halkının organize ettiği törenlerde Atatürk’ün Düzce’ye gelişinin anısına birçok etkinlikler düzenlenerek törene katılanlara sergileniyordu.

Selamlar Köyü’nde düzenlenen kutlama programına son yıllarda katılmayan protokol üyeleri nedeniyle köylüler hüsran yaşıyordu. Başta Vali, Zülkif Dağlı olmak üzere protokol üyelerinin bu sene programlara katılıp katılmayacağı ise merak ediliyor. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Atatürk’ün, Düzce’ye, ve, Selamlar, Köyüne, Gelişi, Kutlanacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı