Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 14:31 Bu haber 416 kez okundu
 
Aynı Araca Defalarca Ceza Yazıldığı İddia Edildi
Düzce’de Elektronik Denetleme Sistemlerinin devreye girmesi ile birilikte bir çok sürücüye cezai işlem uygulanmaya başladı. En çok ceza ise hatalı parklanmadan oluşurken, bir araca aynı yerde 7-8 defa ceza yazıldığı da iddia edildi.
ASAYİŞ Haberi


Düzce’de Elektronik Denetleme Sistemlerinin devreye girmesinin üzerinden 12 gün geçti. 12 günlük süre içerisinde binlerce araca cezai işlem uygulandı. En çok cezai işlem ise hatalı parklanmadan kaynaklandı. İstanbul Caddesi boyunca sabah 08.00 ile akşam 20.00 arasında aracın dörtlülerini yakıp 1 dakika bir yere gitseniz bile EDS’ler otomatik ceza kesimini gerçekleştiriyor. Hatta bazı noktalarda aracınızı bırakıp gittiğinizde kameranın açısına yakın bir yerde bıraktıysanız aracınızı cezai işlem uygulaması yapılıyor.

 

Bolu Caddesi üzerinde General Kazım Sokak girişinde bulunan 3 araçlık araç park yasağı ise buna en büyük örneklerden. Cadde boyu parklanma olan noktada, 3 araçlık park yasağı olması vatandaşların tepkisine neden oldu. Bölgeye aracını bırakan bir vatandaşa saat başı bir adet olmak üzere 8 tane ceza gelmesi sonrasında vatandaş soluğu Emniyette aldı. Yapılan itirazlar olumsuz sonuçlanınca 8 hatalı parklanma cezası da vatandaşa verilmiş oldu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Aynı, Araca, Defalarca, Ceza, Yazıldığı, İddia, Edildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Savaş eri, Allah için nefsi ile savaşandır.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı