Haber Detayı
10 Kasım 2020 - Salı 13:32 Bu haber 115 kez okundu
 
Bahçeşehir’den Duygu Dolu 10 Kasım Özel Klip
...
EĞİTİM Haberi


Bahçeşehir Koleji Düzce Kampüsü Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 82. yılında unutmadı. Kolejin öğretmen ve öğrencileri hazırladıkları kliplere gönüllere girdi. 

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. Yıl dönümü nedeniyle Bahçeşehir Koleji Düzce Kampüsü öğretmen ve öğrencileri, duygu dolu klip hazırladı.

Atatürk’ü anlatan en güzel parçalardan olan “Yiğidim aslanım burada yatıyor” şarkısı eşliğinde hazırlanan klipte Bahçeşehir Koleji Düzce Kampüsünde normal dersler ve hayat devam ederken Ulu Önder Atatürk’ün ölüm saati olan 09.05’te sirenlerin çalmasıyla tüm dersler ve hayat durarak, öğretmen ve öğrenciler saygı duruşuna geçip Türk Bayrağı’nı yarıya indiriyorlar.
  

Tamamen öğretmen ve öğrencilerin katkısıyla hazırlanan klip izleyenleri oldukça duygulandırdı. Bahçeşehir Koleji Düzce Kampüsü tarafından her 10 Kasım ve milli bayramlarda değişik koreografilerle Atatürk anılıyor. 


Bahçeşehir Koleji hazırladığı klibi sosyal medya hesaplarından paylaşınca kullanıcılardan büyük beğeni aldı. Birçok kullanıcı klibi izlerken duygulandıklarını dile getirdi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bahçeşehir’den, Duygu, Dolu, 10, Kasım, Özel, Klip,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Zengin, çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı