Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 18:00 Bu haber 140 kez okundu
 
Balıkçıların haftaiçi kovaları doldu
Düzce’nin denize açılan kapısı Akçakoca’da balıkçılar haftasonu yaşadıkları hayal kırıklığını haftaiçinde giderdiler. Haftasonunda balık tutma hayali ile oltalarını Karadeniz’e atan balıkçılar, elleri boş dönmüştü ancak haftaiçinde kovalar5ını doldurarak o boşluğu giderdiler.
Yaşam&Sağlık Haberi


Haftasonunda dalgalara tyeslim olan Karadeniz en çok oltacıları vurmuştu. Dalgalar nedeniyle balık yakalayamayan balıkçılar elleri ve kovaları boş olarak evlerine dönmek zorunda kalmışlardı. Ancak haftaiçinde güneşle birlikte Karadeniz’de durgunluğa büründü. Bu durgunluktan faydalanan oltacılarda oltalarını Karadeniz’e attılar. Haftasonu boş kalan kovalar da hafta içinde dolu dolu oldu. Balıkçılarda balıklarla dolu kovalarla evlerine döndüler.

Bazı vatandaşlarda balıkçıların oltalarında gördükleri balıkların ardından balık tutma merakına girdiler. Meraklı vatandaşların da yardımına yine oltayla balık avlayan balıkçılar yetişti.     

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Balıkçıların, haftaiçi, kovaları, doldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsan öldüğü zaman üç şey hariç ameli kesilir: Sadaka-i cariye, faydalanılan ilim, salih evlat.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı