Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 12:43 Bu haber 381 kez okundu
 
Başkan Adaylığını Açıkladı
Kongre sürecinin hızlı yaşandığı AK Parti’de ilçe ve beldelerde sürpriz adaylar çıkmaya devam ediyor.
SİYASET Haberi


Beyköy Beldesi’nde bu bağlamda Beyköy’de yaptığı çalışmalarla belde halkının sevdiği isimlerden olan, Beyköy Şehit Ufuk Baysan İlkokulu okul Aile Birliği Başkanı Turan Zengin, AK Parti Beyköy Belde Başkanı adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti’de ilçelerin kongre süreci başlarken Beldelerde de seçimlerin ardından yaşanan sıkıntılar nedeniyle yenilenen yüzlerle girme hazırlığına başladı. Bu kapsamda Beyköy Beldesinde de belde başkanlığı anlamında birçok isim kulis çalışması yaparak adaylığını açıklamaya hazırlanıyor. Ancak birçok isim Beyköy’de belde başkanı olmak için çalışmalarını sürdürürken Beyköy’de yaptığı çalışmalarla belde halkının sevgisini kazanan Şehit Ufuk Baysan İlkokulu Okul aile birliği başkanı Turan Zengin, Beyköy Belde Başkanı olmak için aday olduğunu açıkladı.

Turan Zengin, adaylığını açıkladığı konuşmasında; “AK Parti’nin kuruluşundan bu yana AK Parti’nin, Düzce’nin ve Beyköy’ün başarısı için çalışıyorum. Ancak gelinen süreçte 2001 ruhunu yeniden canlandırmak gerektiğini fark ettim. Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi mental yorgunluğunu aşarak, yeniden 2001 ruhunu kazandırmak için belde başkanlığına aday olmaya karar verdim. Hem Beyköy’de hem de Düzce’de yaptığım istişareler sonucunda birçok çevreden olumlu ve başkan adaylığımı destekleyen mesajlar aldım. AK Parti yönetimimizin de uygun görmesi halinde halkla barışık, 2001 ruhunu yeniden canlandırmış bir başkan olacağıma inanıyorum. Şayet başkan seçilemezsem de partimin neferi olarak her koşul ve şartta çalışacağımın da garantisini veriyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Başkan, Adaylığını, Açıkladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bu dünya çalışma yeridir. Ücret alınacak yer, ahirettir.


İMAM-I RABBANİ (R.A)
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı