Haber Detayı
03 Eylül 2019 - Salı 14:20 Bu haber 211 kez okundu
 
Başkan Özlü Hicri Yılbaşını Kutladı
65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü 1441 Hicri Yılbaşı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Haberi


Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü mesajında şu görüşlere yer verdi: "Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) ve ona inanan sahabelerin Mekke'den Medine'ye hicretinin başlangıcı olarak kabul edilen Muharrem Ayı tüm İslam alemi için Hicri yılbaşı olarak kabul edilir. Bu yıl 1 Eylül ile gelen Hicri yılbaşı ve Muharremi Şerif ayı içinde idrak edeceğimiz Aşure gününün İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyor, 1441 Hicri yılımızda hikmeti ve rahmeti sonsuz Rabbimiz'den tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini niyaz ediyorum."

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Başkan, Özlü, Hicri, Yılbaşını, Kutladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı