Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 17:49 Bu haber 429 kez okundu
 
Başkan Özlü, Misafirlerini makamında ağırladı
...
Haberi


65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Orman Fakültesi Bölüm Başkanı Dekan Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, Prof. Dr. Osman Uzun, Doçent Dr. Engin Eroğlu,  Doçent Dr. Kıvanç Ak, Dr. Öğretim üyesi Pınar Köylü, Araştırma Görevlisi Sertaç Kaya ve Sepaş Kamu Satış Müdürü Cem Kaya, Tahsilat Yönetim Müdürü Ümit Orman, Tahsilat Sorumlusu Ömür Okur ve Kurumsal İletişim Muhsine Küçük tarafından ziyaret edildi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kendisine ziyarete gelen misafirlerinin çalışmaları hakkında bilgi aldı ve nezaket ziyaretleri için de teşekkür etti.

Öncelikle Orman Fakültesi Bölüm Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Başkan Dr. Faruk Özlü, daha sonra devam eden ziyaretlerde Sepaş Yönetimini ağırladı. Günün son ziyaretinde ise Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal ile makamında bir süre görüşerek sohbet etti.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Başkan, Özlü,, Misafirlerini, makamında, ağırladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı