Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 18:06 Bu haber 234 kez okundu
 
Başkan Özlü'ye STK'lardan ziyaret
65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü çeşitli Sivil Toplum Kuruluşu ve spor kulübü temsilcilerini makamında ağırlamaya devam ediyor.
Haberi


Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kendisini ziyarete gelen Yeşilay Genel Sekreteri Av. Osman Baturhan Dursun, Bölge Koordinatörü Fatih Kıcır, Düzce Şube Başkanı Av. Ali Dilber, Müdahale Hizmetler Direktörü Ebru Ulukapı, Geleneksel Türk Okçuluğu DÜZOK Düzce Başkanı Murat Herem ve sporcular Ali Osman Özkurt, Sevgi Nalbantoğlu, Cemile Tokuroğlu ile makamında bir araya geldi.

Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile sporculara ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Özlü "gerek Yeşilay temsilcileri gerekse Türk Okçuluğu konusunda çeşitli başarılara imza atmış gençlere, şahsıma gösterdikleri ilgi ve nezaketten dolayı teşekkür ediyorum. Ziyaretlerinden büyük memnuniyet duydum. Elbette görüşmelerimiz yalnızca ziyaretten ibaret değildir. Yeşilay temsilcileri ile ?Dumansız Hava Sahası'nı Düzce'de daha geniş bir hale getirme konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Ayrıca Okçuluk sporu konusunda gençlerimizin çalışmaları hakkında bilgi aldık. İhtiyaçlarını karşılama hususunda da elimizden gelen desteği vereceğimizi söyledik. Her birine tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Başkan, Özlü'ye, STK'lardan, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Az iş gören el daha hassas olur


Shakespeare
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı