Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 12:32 Bu haber 377 kez okundu
 
Başkan Parkları Denetledi
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ajans ve yerel basın temsilcileri tarafından düzenlenen “Çay Simit Kahvaltı” toplantısında basın mensupları ile bir araya geldi. Önce basın mensupları ile sohbet eden Ay, sonra sahaya çıktı. Avni Akyol parkı önünde ve içindeki çirkin yapıların derhal kaldırılmasını istedi.
Gündem Haberi


Düzce Belediye Başkanı ajans temsilcileri ve yerel basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Cedidiye Camii önünde çay ve simit eşliğinde kahvaltı yapan basın heyeti Başkan Dursun Ay’a sorularını yöneltti.

Basın mensuplarının merak ettiği konular hakkında bilgiler veren Başkan Ay, Düzce’de halihazırda yürütülen çalışmalar ile yakında uygulanmak üzere hazırlanan projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Düzcespor yeni Başkanı Muzaffer Leblebici hakkında konuşan Başkan Ay, Leblebici’nin başkanlık sürecini anlattı, başkanın Düzceli olmamasından dolayı yapılan eleştirileri cevapladı.

Başkan Ay, basınla bir araya geldiği çay simit toplantısının tekrarlanmasını istediğini söylerken, “ Düzce’de göremediklerimizi basın görür bize aktarır” dedi.

Başkan Ay, parklarla ilgili soruları cevapladı. Parklarda düzenleme başladığını söylerken, parkların vatandaşın olduğunu vurguladı, “ O parklar sadece müstecirin değil” şeklinde konuştu.

İstanbul caddesinin trafiğe açılıp açılmaması için yeniden esnafa soracaklarını söyleyen Ay, “ Vatandaş ne derse onu yaparız” dedi.

Basınla çay simit sohbetlerine katılan işadamı Faruk Türkseven, işadamları olarak başlatılan bu sohbetlere idarecilerin de katılmasının Düzce adına memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Dursun Ay, toplantının ardından sahaya çıktı, Avni Akyol Parkı önündeki bilet dolum gişesinden otobüs kartı dolduran Başkan Ay, gişeyi beğenmedi ve çirkin olduğunu söyledi. “Olmuyor böyle başka bir şey düşünülsün” dedi.

Başkan Ay, Avni Akyol Parkından Anıtpark’a giden yürüyüş yolunun ise ağaçların arasına alınmasını ve genişletilmesini istedi, parkta bulunan bir işletmenin koyduğu demir kapının ve gereksiz yapıların hemen kaldırılması talimatı verdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Başkan, Parkları, Denetledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Denizin dibinde incilerle taşlar karışık olarak bulunurlar, övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunurlar


Mevlana
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı