Haber Detayı
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 20:18 Bu haber 134 kez okundu
 
Bayram şekeri jandarmadan
...
Eğitim Haberi


4 Günlük Kurban bayramının son gününde dönüşe geçen sürücüler için Kaynaşlı otoyol gişelerinde Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uygulama yaptı.

Emniyet Kemeri ve yorgunluk uygulaması yapan Jandarma Komutanlığı ekipleri, sürücülere bayram şekeri vererek uyarılarda bulundu. Bir sürücü ise jandarma ekiplerine jest yaparak, çikolata ikram etti.

4 Günlük kurban Bayramının sona ermesiyle birlikte dönüşe geçen sürücüler için Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Kaynaşlı Otoyol gişelerinde uygulama yaptı. Sürücülerin güven içinde yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla yapılan uygulamada drone da kullanıldı. Jandarma gişeleri kullanan sürücüleri durdurarak araç içindeki sürücü ve vatandaşların emniyet kemerlerini takıp takmadıklarına baktılar. Emniyet kemeri takan sürücülere teşekkür eden jandarma ekipleri, emniyet kemerini takmayan sürücü ve vatandaşlara emniyet kemerini takmaları konusunda uyarılarda bulundular.

Jandarmanın uygulamasını yerinde bulan sürücü ve vatandaşlar ise uygulamaların kurallara uymayan sürücüler için caydırıcı olduğunu söylediler.

Jandarma uygulamaları esnasında durdurduğu sürücülere ve araç içlerinde bulunan vatandaşlara kolonya ve şeker ikramı yaptı.

Sürücüden uygulama yapan ekiplere jest

Kaynaşlı otoyol gişelerinde uygulama yapan jandarma ekiplerine durdurdukları bir sürücü jest yaparak çikolata ikram etti. Çikolata ikramını geri çevirmeyen jandarma ekipleri, sürücünün kurallara uyduğunu da görünce teşekkür ettiler.

Uygulamaya Narkotik Köpeği Fırtına ile drone ekipleri de katıldı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bayram, şekeri, jandarmadan,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı