Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 10:32 Bu haber 121 kez okundu
 
Bediha Taçyıldız Türkiye’nin Göğsünü Kabartmaya Devam Ediyor
...
SPOR Haberi


Türkiye’nin Muaythai’de ki gururu Bediha Taçyıldız, Türkiye’nin göğsünü kabartmaya devam ediyor. Bediha Taçyıldız Dünya Muaythai Federasyonu ve Avrupa Muaythai Federasyonları tarafından oluşturulan listede 2019 yılındaki performansları ve örnek sporcu yaşantısıyla Dünya ve Avrupa’nın en iyi Muaythai sporcusu listelerine 1. sıradan girdi.

  Türkiye’nin Muaythai ringlerindeki medarı iftarı Düzce’nin yüz akı Bediha Taçyılddız, Dünya şampiyonluğu ve Avrupa Şampiyonluğu’nun ardından Dünya Muaythai ve Avrupa Muaythai Federasyonları tarafından yapılan sporcu listelerine 1. sıradan girdi.

Dünyanın en iyi gösterilen ve en çok şampiyonluk kazanan sporcularının yer aldığı Dünya Muaythai sporcular listesinde Türkiye’den Bediha Taçyıldız’a yer veren IFMA (Dünya Muaythai Federasyonu), dünyadan da yine muaythainin en iyi isimlerini listesine taşıdı ancak Bediha’yı ilk sırada vererek Taçyıldız’ın ne kadar örnek ve başarılı bir sporcu olduğunu tüm Dünyaya göstermiş oldu.

Avrupa listelerinde de Bediha ilk sırada

Diğer taraftan Avrupa Muaythai Federasyonu da 2019 yılının en iyi sporcularının yer aldığı listeyi yayınladı. Avrupa Federasyonunun listesinde de Bediha Taçyıldız ilk sırada yer aldı.

Dünya ve Avrupa Federasyonları Taçyıldız’a sürekli yer veriyor

Dünya ve Avrupa Muaythai Federasyonlarının internet sitelerinde daha öncede defalarca yapılan Dünya ve Avrupa Şampiyonaları öncesinde de sık sık internet sitelerinde haberlerinde yer veriyorlardı. En iyi sporcu listeleri de bu haberlerin haklılığını bir kere daha gözler önüne serdi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bediha, Taçyıldız, Türkiye’nin, Göğsünü, Kabartmaya, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dine hizmet ederken müspet hareket etmek ve menfi hareketlerden kaçınmaktır.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı