Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 17:50 Bu haber 162 kez okundu
 
Belediyeden Sanayicilere Maske Desteği
...
GÜNDEM Haberi


Dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan binlerce insanın hayatını kaybetmesine neden olan korona virüs salgını dolayısıyla çalışmalara başlayan Düzce Belediyesi ürettiği maskeleri Düzce Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yapılan törenle dağıttı. Üretim yapan sanayicilere maske dağıtımı yapıldı.

Dünya da ve Türkiye’de etkili olan her gün binlerce insana bulaşan ve yine binlerce insanın hayatını kaybetmesine neden olan korona virüs salgını dolayısıyla ollarını sıvayan ve maske üretimi yapan Düzce Belediyesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile yapılan işbirliği çerçevesinde sanayici oda üyelerine 41 bin maske dağıttı.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan maske dağıtımına Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı üretim yapan sanayiciler ile Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin ve yönetim Kurulu üyeleri, organize sanayi bölgelerinin müdür ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Yapılan maske dağıtımında 41 bin maske sanayicilere dağıtılırken 61 bin maske dağıtımı daha yapılacak.

Maske dağıtımında konuşan Düzce Belediye başkanı Dr. Faruk Özlü; “Bütün firmalarımız maske dağıtılacak. İsteyen firmalarımızda maskelerini Kültür Müdürlüğümüzden temin edebilirler. Amacımız, pandemi sürecinde çalışan, üreten insanlarımızla birlikte vatandaşlarımızın da ihtiyaçlarını karşılayarak korona virüsten korunmalarına yardımcı olmaktır” dedi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Belediyeden, Sanayicilere, Maske, Desteği,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Sen insana ulaşmadan Allah’ı nasıl arıyorsun?.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı