Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 12:00 Bu haber 184 kez okundu
 
Beyköy’e gitme hayali döner kavşakta dönüyor
Milyarlarca lira harcanarak yapılan Otoyol Düzce Bağlantı yolu’nun Beyköy ayağı yol yapım çalışmaları nedeniyle yola toprak dökülerek kapatıldı. Ne zaman açılacağı ise muamma. Yolu kapatmak için dökülen toprak nedeniyle ne araçlar, ne insanlar, ne de inekler yola geçemiyor.
Gündem Haberi


Düzce’nin yoldan çektiğini hiçbir ülke çekmedi. Avrasya ile Avrupa’yı boğazın altından birleştirirken, kilometrelerce karayolu tüneli bu ülkede açılırken, iş Düzce’de yol yapımına geldiğinde yolun iki ucunu bir türlü birleştirilemiyor.

Bir ucu kapalı yol fiyaskosu da Düzce Otoyol bağlantısının Beyköy uzantısında yaşanıyor. Bin bir zorluklarla, mücadelelerle açılan ve Beyköylülerin umut ederek beklediği bağlantı yolunun Beyköy uzantısı yol yapım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapalı. İşaretlemelerin yanı sıra toprak dökülerek trafiğe kapatılan yol nedeniyle 2. Organize Sanayiye gitmek isteyen yada Beyköy’e gitmeyi umut ederek yola çıkan sürücüler, geriye dönmek zorunda kalıyor. Kavşaktan itibaren kapatılan yolun öncesinde hiçbir uyarı levhası da bulunmaması nedeniyle sürücüler döner kavşaktan ters istikamete dönerek tekrar beyköy yoluna bağlanan yola girerek Beyköy Beldesi’ne gitmek zorunda kalıyor.

Sürücülerin tekrar geri istikamete dönerek yaptıkları yol nedeniyle isyan ederken, yapılan milyarlarca liralık yolun ucunun kapalı olmasına da br türlü anlam verilemiyor.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Beyköy’e, gitme, hayali, döner, kavşakta, dönüyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İmana gel ki, elemden emin olasın. Kadere teslim ol ki selamette kalasın.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı