Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 19:13 Bu haber 297 kez okundu
 
Bir bağışta Erdoğan Bıyık’tan
Düzcespor’a federasyon tarafından getirilen transfer yasağının kaldırılması için başlatılan kampanyaya destek çığ gibi büyüyerek devam ediyor. Bir destekte Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Erdoğan Bıyık’tan geldi.
SPOR Haberi


Düzcespor’un borçları nedeniyle federasyon tarafından uygulanan transfer yasağının kaldırılması ve borçların ödenmesi için başlatılan kampanyaya Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ilk bağışı yapmış ve 10 bin lira banka hesabına yatırmıştı. Ardından kampanyaya bağışlar da çığ gibi büyüyerek devam ediyor. İşadamları ellerini taşın altına koymaya başladılar. Kampanyanın ilk saatlerinde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve  İşadamı Erdoğan Bıyık; Dr. Faruk Özlü’nün çağrısına uyarak 10 bin TL’yi Düzcespor hesabına yatırdı.

Ardından yazılı açıklama yapan Erdoğan Bıyık; “Sayın Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün başlattığı Düzcespor’a destek kampanyasına 10.000 TL ile destek oldum. Tüm Düzce’yi de destek olmaya çağırıyorum. Düzcespor tüm Düzcelinindir. Elbirliği ile takımı daha iyi yerlere taşıyacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bir, bağışta, Erdoğan, Bıyık’tan,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bal her ağıza tatlılık verir


Mevlana
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı