Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 19:58 Bu haber 34 kez okundu
 
Birol Şahin’den örnek çalışma
Kaynaşlı aşkıyla tanınan Belediye Başkanı Birol Şahin herkese örnek olacak projeye imza atarak, öğrencilerin coğrafya derslerinde kullandığı Coğrafya Atlasına Kaynaşlı coğrafi haritasını da ekleyerek yeniden bastırdı. Birol Şahin atlasları öğrencilere elleriyle dağıttı.
Eğitim Haberi


Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede yeni ve örnek bir çalışmaya imza attı. Kaynaşlı aşığı olarak bilinen Şahin, ilçenin coğrafi haritasını öğrencilerin coğrafya derslerinde kullandığı Coğrafya Atlasına ekleyerek yeniden bastırdı ve Kaynaşlı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine kendisi dağıttı.

Şahin “Öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız öncelikli olarak kendi yaşadıkları alanların coğrafi özellikleri ile doğal güzelliklerini öğrenmeliler. Kaynaşlımız da birçok güzelliğe sahip. Bunu göstermek için coğrafi harita hazırladık. Okullarımıza dağıtacağız” dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Birol, Şahin’den, örnek, çalışma,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsan öldüğü zaman üç şey hariç ameli kesilir: Sadaka-i cariye, faydalanılan ilim, salih evlat.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı