Haber Detayı
11 Aralık 2019 - Çarşamba 13:55 Bu haber 335 kez okundu
 
Biz Büyük Bir Aileyiz
Düzce’de yaptığı yardımlarla birçok kişi ve ailenin umudu olan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği özel eğitim kurumlarının da en büyük destekçilerinden olmaya devam ediyor.
Haberi


Yeşil Düzce Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi de derneğin okullarına yaptığı yardımları karşılıksız bırakmadı. Eğitim Merkezinde eğitim gören özel çocuklar okul müdürü ve öğretmenleri ile birlikte Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yıldızı ziyaret ederek, teşekkür ettiler.

Düzce’de ihtiyacı olan ailelerden engelli çocuklara, eğitim kurumlarından Düzce’ye gelmiş yabancılara kadar yardıma muhtaçların ilk çaldığı kapı olan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği, özellikle özel eğitim veren okul ve merkezlerin en destekleyeni olmaya devam ediyor.

Yeşil Düzce Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Eğitim Anaokulu, Özel Eğitim Meslek Okulu gibi engelli çocukların hayatlarını idame ettirebilecekleri eğitimleri veren okullara sınırsız destek veren, okulların hemen hemen bütün ihtiyaçlarında yanlarında olan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneğinin yardımlarını karşılıksız bırakmayan Yeşil Düzce Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri Dernek Başkanı İsmail Yıldız’ı ziyaret etti. Ziyarete okul müdürü Dilek Döner Kar,okul öğretmenleri ve özel öğrenciler ile Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği Yardımlar Koordinatörü Dilek Şen’de hazır bulundu.

Özel öğrenciler, İsmail Yıldız’a okullarına yaptığı yardımlar nedeniyle teşekkür plaketi verdiler.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Biz, Büyük, Bir, Aileyiz,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Sabrı olmayanlar ne kadar fakirdirler.


Shakespeare
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı