Haber Detayı
07 Mayıs 2020 - Perşembe 14:51 Bu haber 731 kez okundu
 
Bölge Başkanı Taşlı Kooperatif Başkanları İle Görüştü
...
EKONOMİ Haberi


Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi 5. Bölge Birliği ve Düzce Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, bölge birliğine bağlı kooperatif başkanları ile telekonferans yolu ile toplantı yaptı ve esnafın kredilerinin bayram öncesi hesaplarına geçeceğini söyledi. 

 5 Bölge Birliği ve Düzce Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, kooperatif başkanları ile görüntülü toplantı yaptı. 

 Başkan Taşlı, toplantıda esnafın alacağı kredilerin bayram öncesinde bitirmek için çalıştıklarını belirterek “Esnaf Destek paketi kapsamında verilen 25 bin TL’lik kredilerin büyük çoğunluğu hesaplara geçti. İşlemi süren kredilerin bir an önce esnafa ulaşması için Halkbank ile gerekli girişimleri yapıyoruz ve bayram öncesinde bitirmek üzere gereken planlamayı yaptık. Tüm bölgemizde en az sorunla esnafımıza hizmet götürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu çalışmamızda büyük desteği olan salgın sürecinde hiçbir kooperatifimizin ödeme sıkıntısı çekmeden esnafa hizmet etmemizi sağlayan TESKOMB Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül’e kooperatiflerimiz ve esnafımız adına şükranlarımızı sunarım. Ayrıca esnafımız için özveri ile çalışan Halkbank Kordinatörümüz Okan Saraç başta olmak üzere tüm şube müdürlerimiz ve personellerine ve kooperatif başkanlarıma ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu. 

 Bölge Başkan Ertan Taşlı toplantıda oda başkanlarından tek tek sor durum hakkında da bilgiler aldı.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bölge, Başkanı, Taşlı, Kooperatif, Başkanları, İle, Görüştü,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kardeşim, ancak fikirdir varlığın, gerisi et ve kemiktir bir yığın…


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı