Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 18:08 Bu haber 433 kez okundu
 
Bolu'da çalışma başladı, Özlü'de en yakın zamanda başlayacak
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, partisinin İl Yönetim Kurulu toplantısı öncesi AK Parti Teşkilatı'nın karşısına çıktı. Metin, aynı zamanda seçim sloganını da teşkilat mensuplarına duyurdu.
Siyaset Haberi


Cumartesi günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Bolu Belediye Başkanı Adayı olarak Fatih Metin'i ilan etti. Metin, Ankara'daki hazırlıklarını tamamlamasının ardından Bolu'ya geldi. AK Parti İl Binası'nda yapılacak olan İl Yönetim Kurulu Toplantısı öncesi Bolu Belediye Başkanı Adayı Fatih Metin, teşkilat üyelerinin karşısına çıktı. Fatih Metin'i karşılamaya AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın, Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Başkanı Nurettin Doğanay, ilçe belediye ve teşkilat başkanları ile çok sayıda partili vardı.Teşkilat üyeleri belediye başkanı adayı Fatih Metin'i alkışlar içinde karşıladı.

Teşkilat mensuplarına açıklamalarda bulunan Metin, ilk gündeki heyecanın hala devam ettiğini ifade ederek, “Kıymetli kardeşlerim 2002 yılında biz iktidara geldikten sonra Türkiye'nin her tarafı şantiyeye döndü. Yollar, barajlar, tüneller, köprüler, okullar ve hastaneler ile tam bir şantiyeye döndü. Bu değişen gelişen Türkiye'de de 2004 yılından sonra kıymetli Belediye Başkanımızın göreve gelmesi ile Bolu, bu değişimden daha hızlı bir şekilde gelişti değişti ve büyüdü. Bu büyümenin temelinde tek bir şey yatıyor aşk. Başkanımızın beni partimize aldırdığı ilk gündeki heyecan hala bende devam ediyor. İnşallah kendisinden alacağımızı bu emaneti de aynı aşkla devam ettireceğiz. Bundan şüpheniz olmasın” şeklinde konuştu.

 İŞTE FATİH METİN'İN SEÇİM SLOGANI

 İl Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde teşkilat mensuplarına açıklamalarda bulunan Fatih Metin, seçim sloganını duyurarak, “Buradan ilan ediyorum, AK Parti olarak Bolu'daki bütün seçmenin oyuna talibiz. Bütün Bolu'yu kucakladığımızın göstergesidir. Bu Alaaddin Yılmaz'ın hayal ettiği Bolu'nun resmidir. Biz inşallah bunu devam ettireceğiz. Allah'ın izni ile 15 yılda ilmek ilmek Bolu'nun geri kalan resmin güzel kısmını da beraber sıyıracağız. Onun danışman ve rehberliğinde bu resmi Bolu'ya tamamlayacağız. Allah'ın izni ile önümüzdeki dönemlerde kapı kapı dolaşacağız ve ellerini sıkacağız. Genel başkanımızın dediği gönül belediyeciliği sözüne bir slogan ilan ediyorum buradan. Rahmetli üstat Neşet Ertaş'ın bir şarkısının sözü ‘Gönülden gönüle gider yol gizli gizli.' Bolu'daki her gönüle girmeye talibim.” dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bolu'da, çalışma, başladı,, Özlü'de, en, yakın, zamanda, başlayacak, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Kötü adın çirkinliği harften, deniz suyunun acılığı kap’tan değildir…


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı