Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 13:24 Bu haber 234 kez okundu
 
Böyle öğrencilerde var!
...
Düzce Üniversitesi Haberi


Düzce Üniversitesi Akçakoca Yerleşkesi’ndeki öğrenci topluluklarından biri olan ULİKAT’tan, Ramazan ayının bolluk ve bereket sıfatlarına yakışır etkinlikler gerçekleşiyor. 

Topluluk yönetimi tarafından hayata geçirilen Ramazan organizasyonuyla ilgili gazetemize şu açıklama  yapıldı:

”Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası ilişkiler Kariyer Topluluğu (ULİKAT) olarak Akçakoca için çalışmaya, bu güzel ilçemiz için elimizi taşın altına koymaya devam ediyoruz.

Akçakoca Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin farkındalığını htirmek, ilçemize değer kazandırmak ve kendimizi geliştirmek adına çıktığımız bu yolda sosyal sorumluluk projeleri ile Akçakoca halkının yanındayız.

Uluslararası İlişkiler Kariyer Topluluğu ULİKAT olarak Sosyal sorumluluk kapsamında belirlediğimiz, ihtiyaç sahibi dört ailemize gıda yardımında bulunduk. Akçakoca belediyesi ile birlikte belirlenen ailelerimiz için ihtiyaç kolileri hazırladık ve belirlediğimiz adreslere teslim ettik.

Bizlerin her zaman yanında olan değerli danışman hocamıza, proje kapsamında bizlere destek veren Akçakoca Belediyesi’ne, Sn. Başkan Yardımcımız Hakan Öztaş’a, Akçakoca’nın değerli işletmeleri ve sponsorlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Böyle, öğrencilerde, var!,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen."


Yunus Emre
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı