Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 14:55 Bu haber 192 kez okundu
 
Bu nasıl umursamazlık
Düzce’de yaşanan sel felaketinin ardından özellikle Akçakoca’da ve çevresinde bir çok turizm alanı ve işletmesi zarar gördü.
Gündem Haberi


Ancak turizm işletmecileriyle yapılan görüşmelerde İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’ın bir kez dahi kendilerini ziyaret etmediği gibi arama tenezzülünde dahi bulunmadığı söylendi.

 
Düzce’de sel felaketinin ardından turizm anlamında büyük bir kayıp yaşandı. Özellikle Akçakoca ve çevresinde sel sularına kapılan bir çok tesis kullanılmaz hale gelirken sel sularının getirdiği kirlilik, ağaçlar ve taşlar sahillerde bazı esnafları iş yapamaz duruma getirdi. 


Akçakoca’da Kurban Bayramı tatilini geçirmeyi planlayan bir çok kişinin rezervasyonlarını iptal ettiği öğrenilirken, özellikle bu dönemde turizmcilerin yanında olması gereken İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’ın ise bölgede ki turizm işletmelerini ziyaret etmediği gibi aramadığını da söylediler. 


Özellikle bu zor dönemde turizm işletmelerinin destekleme, yapmaları gerektiği konusunda uzman bilgisi vermesi gerektiğine inanılan Taştan’a tepkiler çığ gibi büyümeye başladı.

Kaynak: Editör: Mertcan Esenoğlu
 
Etiketler: Bu, nasıl, umursamazlık,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Avcı değilsin; avdan bahsetme! Okumadığın bir şeyi tefsir etme. Eğer hakikat üstadı senden mana sorarsa; kendi gördüğünü anlat; Pirini gördüğünü değil…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı