Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 17:25 Bu haber 227 kez okundu
 
Bütün Soruları Doğru Cevapladılar
Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ertuğrul Recep Kocaman LGS'de 90 soruda 90 net yaparak 500 tam puan ile Türkiye birincisi oldu. Ayrıca Bilgi Ortaokulu'ndan Aslınur Eravcı ve Aykut Koçak'ta bütün soruları cevaplandırarak sınavdan tap puan aldılar.
Eğitim Haberi


LGS sonuçları açıklandı. Düzce Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaoukul öğrencisi Ertuğrul Recep Kocaman kırılması zor bir rekora imza atarak Düzcelilerin göğsünü kabarttı. Kocaman LGS Sınavında Türkçe, Matematik Fen Bilimleri'nden 20 soruda 20 doğru cevap, İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisinden  ve Yabancı Dil'den 10 soruda 10 cevabı doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı. Yine Düzce'de Bilgi Ortaokulu öğrencisi Aslınur Eravcı ve Özel bir okulda eğitim gören Aykut Koçak'ta sınavda bütün soruları doğru cevaplayarak, LGS sınavından tam puan aldılar. Üç öğrenci de Düzce'nin parlayan yıldızı olurken, şehrin de medarı iftarı oldular.  

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Bütün, Soruları, Doğru, Cevapladılar,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsan öldüğü zaman üç şey hariç ameli kesilir: Sadaka-i cariye, faydalanılan ilim, salih evlat.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı