Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 13:02 Bu haber 216 kez okundu
 
Cabuoğlu kesin ve net konuştu
...
Siyaset Haberi


MHP Beyköy Belediye Başkan adayı Orhan Arslan’a adaylıktan çekilmesi için il ve Belde teşkilatı tarafından istifa etmesi yönünde baskı yapıldığı iddialarını cevaplayan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “ kesinlikle böyle bir şey yoktur, adayımız Orhan Arslan’dır” dedi.

 

 

Bugün siyaset kulislerine, MHP Beyköy Belediye Başkan adayı Orhan Arslan’a adaylıktan çekilmesi için il ve Belde teşkilatı tarafından istifa etmesi yönünde baskı yapıldığı iddiaları düştü.

MHP Teşkilatının Arslan’ın yerine başka bir aday düşündüğü, bu nedenle adaylıktan çekilmesi için baskı kurduğu öne sürülürken bu iddiaları MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’na sorduk. Caboğlu kesin ve net konuştu, “ adayımız Orhan Arslan’dır” dedi.

Caboğlu, “ Böyle bir şey söz konusu olamaz, Genel merkezimizin açıklamış olduğu isim bizim adayımızdır. Tabiî ki bu bir ekip işidir. Zaman gelir yorulabilir ya da hasta olabilirsiniz. Bu durumlarda bizim bütün aday adaylarımız zaten potansiyel adaydır. Beyköy Beledimizde Orhan Arslan Belediye Başkan Adayımızdır. Kamuoyunda konuşulanlar doğru değildir. Farklı kesimler olayı değişik şekilde aşağı çekme gibi bir gayretleri olabilir. Genel merkezimizin gönderdiği, orada yapılan yoklamalarla ortaya çıkan adayımızdır. Diğer aday adaylarımızın da Orhan Arslan’ı desteklediği gibi konuşmalarımız vardır. Ama kendi aralarında ben miyim sen misin düşünceleri olmadığı için, birbirlerine jet yaptıkları dışarıdan duyulmuş itibar edilmeyen dedikodular olabilir” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Cabuoğlu, kesin, ve, net, konuştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"Tenini besleyip geliştirmeye bakma, çünkü o sonunda topraga verilecek bir kurbandir.


Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı