Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 17:25 Bu haber 509 kez okundu
 
Çakır: Fındıktan çok dayak yedik!
​AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır Daraltılmış Danışma Kurulu toplantısında konuştu. Çakır fındık fiyatı açıklanmadan önce milletvekillerinin üzerine çok gelindiğini söyleyerek; "Fındık konusunda kitap yazacak kadar hatıramız var. Çok uğraştık, bir takım haksızlıklara uğrayarak fındıktan çok da dayak yedik, az da yüzümüz gülsün. Marifet iltifata tabidir, şuan fındık fiyatından üreticimiz memnun" dedi.
SİYASET Haberi


AK Parti Daraltılmış Danışma Kurulu toplantısında söz alan Milletvekili Fahri Çakır Fındık fiyatları ile ilgili konuştu. "Bir takım konularda haksızlığa uğruyoruz" şeklinde serzenişte bulunarak sözlerine başlayan Çakır; "Bir takım meselelerde çok feveran edilmemesi gerekiyor. Bazı haksızlıklara uğruyoruz. Bundan da açıkçası darlandığımız serzenişte bulunacağımız anları yaşıyoruz. Fındık meselesi gündemde yok çok şükür. Fındığa  dolu dolu para verdik. O kadar çok polemik konusu olduki  yazıldı çizildi siz medya mensuplarına ondan vekiller fındığa sahip çıkılmadı dendi. Kitap yazacak kadar hatıramız var. Dışarıya ihraç malı vesaire vesaire.  Karadeniz vekilleri ve büyüklerimizle bu konuyu tartışarak talep ederek sonuç aldık. Fındıktan çok dayak yedik az da yüzümüz gülsün. Sonuçta marifet iltifata tabidir.  Bizim derdimiz  ekmeği pekmeze denk getirmek. Ne yapıyorsak beraber yapıyoruz" dedi.

DÜZCE TEŞKİLATI DİMDİK AYAKTA

Çakır Konuşmasına şöyle devam etti; "Milletimiz düzceli şeyh edebalinin Osman Gaziye söylediği gibi bundan sonra talep etmek istemek bize çözüm size. B izler çözüm için varız. Düzceli bizi seçti AK  partiye teveccüh gösterdi. Yerelde ve genelde bize teslim etti. Dolayısıyla iş bizim. Çözüm üretmek bize hiç bir dert çözümsüz değil. AK parti 17 yıldan beri ülkeyi yönetiyor. Herşey tastamam değil. Düzce siyasitini çok önemsiyoruz, Geçmişte de çok önemseniyordu Düzce'yi. AK Parti olarak Düzce teşkilatı dimdik ayaktadır.  Afetin yaraları sarılıyor. Eksiklerimiz var olacaktır. AK Parti 10 milyonu aşkın üyesi olan Çin'i saymazsak en büyük STK'dır. Kurucusu olduğum bir partide eksik yapabilir. Yolda inen, binen olabilir. Yeni siyasi hareketler olabilir olacaktır. Tamamen yasalara uygun herkes siyaseti de yapma kudretine sahiptir. AK parti oda girse bu da çıksa sizler destek verdiğiniz sürece yoluna dolu dizgin devam eder. Biz AK parti siyaseti ile ilgili kısımda yolumuza Düzce ölçeğinde devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Çakır:, Fındıktan, çok, dayak, yedik!,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Dert çekme boşuna hep gül de yaşa. Zulüm yolunda hakkı bul da yaşa. Sonu yokluk imiş madem bu dünyamızın, yok bil kendini özgür ol da yaşa…


Ömer Hayyam
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı