Haber Detayı
23 Mart 2018 - Cuma 12:13 Bu haber 2883 kez okundu
 
Can Feda 6 Nisan'da Sinemalarda
Can Feda Filminde Düzce Reklamı Yapıldı! Tıkla İzle...
Kültür&Sanat Haberi


Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in başrolünde yer aldığı Can Feda filminin fragmanı yayınlandı. Fragmanın başında 'Düzce'ye Can Feda' yazısı gelirken, konuşmalarda da 'Burası Düzce Değil' diyerek başlaması Düzce'nin sinemada ciddi bir reklamının döndüğü düşünüldü. 6 Nisan'da yayına girecek olan filmin ekibinde Düzcelilerin yer aldığı ve filmde ana karakterlerinde yer aldığı timin adının Düzce olduğu iddia edildi. 

CAN FEDA FİLMİNİN ÖZETİ 

Burak Özçivit ve Kerem Bürsin, TAFF Pictures ve BRK'S Productions ortak yapımı olan Can Feda'da bir araya geliyor. Film Türk ordusunun sınır ötesindeki mücadelesini görkemli bir yapımla gözler önüne seriyor. Çağatay Tosun'un yönettiği Can Feda, 6 Nisan'da izleyicisiyle buluşuyor.

Türk ordusu, 7 yıldır bir iç savaşın sürdüğü, dünyanın en tehlikeli bölgesine, yanında hiç bir müttefik devlet olmadan giriş yapar. Bu esnada, Yüzbaşı Alparslan'ın (Burak Özçivit) komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi, Yüzbaşı Pilot Onur'un (Kerem Bürsin) da katılımıyla Türk ordusuna karşı kurulan büyük tuzağı ortaya çıkarır. Vatan millet uğruna, bu tuzağı bozmak için yüzlerce teröriste karşı tek başına ölüm kalım mücadelesi veren tim için belki de asıl sınav, vicdanın sesini unutmamak ve insanlık dışı savaş koşullarında insan kalmayı bilmektir.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Arşiv Arama
Haber Yazılımı