Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 12:31 Bu haber 152 kez okundu
 
CHP'den oturma eylemi
CHP 81 ilde eş zamanlı OHAL eylemi gerçekleştirdi. Düzce’de Anıtpark’ta bir araya gelen CHP Teşkilatı ile bazı siyasi partiler ve STK’lar," OHAL değil demokrasi istiyoruz" dediler.
Siyaset Haberi


CHP, 16 Nisan referandumunun yıldönümünde  81 İl’de “OHAL değil demokrasi istiyoruz” sloganıyla bir saatlik oturma eylemi yaptı. Düzce’de de CHP İl teşkilatının  organizasyonunda, Demokrat Parti, Anavatan Partisi, Demokratik Sol Parti, Eğitim-iş, Kristal-iş, Metal-iş, Türk Sağlık Sen, Atatürkçü düşünce Derneği, Çağdaş yaşamı Destekleme Derneği, Düzce Bolu Tabipler Odası, Çevre mühendisleri Odası temsilcileri ve Düzce Barosu Avukatları Anıtpark’ta bir araya gelerek oturma eylemine katıldı.

OHAL,  “Her görüşe ayrım yapmaksızın uğrayan bir düzenin adı” şeklinde  tanımlanarak, “16 Nisan’da OHAL’e karşı herkes el kaldırsın. Çünkü OHAL’in dokunmadığı hiç kimse kalmadı” denilerek 1 saat oturma eylemi gerçekleştirildi.

Kaynak: Editör: Bediş Sayın
 
Etiketler: CHP'den, oturma, eylemi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı