Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 15:03 Bu haber 261 kez okundu
 
Cumhur İttifakında Neler Oluyor?
...
SİYASET Haberi


AK Parti Düzce teşkilatı, Cumhur İttifakı’nın ruhunu zedeleyici icraatlarına devam ediyor. Ankara’da yapılan Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak yatırımların imza törenine Cumhur İttifakı’nın  MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın çağrılmaması bardağı taşıran son damla oldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından  Düzce’ye yapılacak olan 32 milyon liralık yatırım programı imza törenine, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile MHP Düzce İl başkanı İlhami Caboğlu’nun davet edilmediği iddia edildi. Törene AK Parti teşkilatlarının tam kadro katıldıkları ortaya çıktı.

Bilindiği gibi, dün Ankara’da düzenlenen programa Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’nin AK Partili milletvekilleri Ayşe Keşir, Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl başkanı Mustafa Keskin ile AK Parti ilçe başkanları ve kimi ilçe belediye başkanları katılmıştı.

Cumhur İttifakının en önemli ikinci partisi MHP’ il başkanı İlhami Caboğlu  ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın protokol imza törenine davet edilmemelerinin gerekçesi Düzce kamuoyu tarafından merak edilirken,  hatanın kasıtlı yapılıp yapılmadığı MHP kanadı tarafından araştırıldığı öne sürüldü.

Ümit Yılmaz’ın davet edilmediği toplantının devam ettiği saatlerde,  AK Parti Düzce teşkilatı fotoğraf karelerine girmek için bir birleriyle yarışırken, Yılmaz’ın, Düzcespor’un masa başında gasp edilen haklarını savunmak için TBMM’de gündem dışı söz alarak konuşma yaptığı öğrenildi. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Cumhur, İttifakında, Neler, Oluyor?,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Güzelliği sevdiği kadar, erdemi de seven bir insanı daha görmedim.


Konfüçyus
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı