Haber Detayı
01 Ekim 2018 - Pazartesi 13:07 Bu haber 356 kez okundu
 
Daha kış gelmedi zehir solutuyorlar
Havaların soğuması ile birlikte yeniden başlayacak olan hava kirliliği öncesinde Küçük Sanayi Sitesinden gelen görüntü bu kadar olmaz dedirtti.
Kültür&Sanat Haberi


 Sanayi Sitesinin arkasında kalan Hurdacılar kısmında yakılan kablolar havayı siyaha boyuyor. Sanayi sitesi esnafı ise bu çevre katliamına dur diyecek yetkili arıyor.

 

 

Düzce havaların soğuması ile birlikte her yıl yaşadığı hava kirliliği kabusunu yeniden yaşamaya hazırlanırken Küçük Sanayi Sitesi’nden yükselen siyah dumanlar, hava kirliliğinin çok erken başladığını adeta haber verir nitelikte. Küçük Sanayi Sitesinin arka kısmında kalan Hurdacılar kısmından akşam saatlerinde yükselen siyah dumanlar, hem çevre halkına hem de  sanayi sitesi esnafına pes dedirtiyor. Tellerin çıkartılması için yakılan kablolardan çıktığı anlaşılan simsiyah dumanlar da havayı adeta siyaha boyuyor.

Yine edinilen bilgilere kablolar yakılmadan önce etrafa da gözcü diken, çevre katliamcıları gelen jandarma, polis ve zabıta ekiplerine karşı geliştirdikleri güvenlik önlemiyle ceza almaktan da kurtuluyorlar. Sanayi esnafı ise yakılan kablolar nedeniyle siyaha boyanan havaya isyan ederek yetkililerden bu hava kirliliğine ve çevre katliamına çözüm bulunmasını istiyorlar.   

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Daha, kış, gelmedi, zehir, solutuyorlar,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı