Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 12:43 Bu haber 198 kez okundu
 
DAKE, gece gündüz kontrol noktasında
...
GÜNDEM Haberi


Korona virüs ile mücadele kapsamında Düzce’nin giriş çıkışlarında kurulan kontrol noktalarında ki çalışmalara Sivil toplum kuruluşları da destek vererek, gece gündüz demeden vatandaşların ateşlerini ölçüyor. 

  Korona virüs ile mücadele kapsamında Düzce’nin giriş ve çıkışların kurulan denetleme noktalarında vatandaşların ateşleri ölçülerek denetlemeler devam ediyor. Emniyet ekipleri, jandarma ekipleri ve sağlık ekiplerinin yanı sıra kontrol noktalarında sivil toplum kuruluşları da destek veriyor.

Düzce Arama Kurtarma Ekibi, Ulusal Keşif Arama Kurtarma ekibi ile Düzce Afet Gönüllüleri Derneği üyeleri giriş çıkış noktalarında vatandaşların ateşlerini ölçüyor. Gece gündüz demeden kontrol noktasında gönüllü olarak çalışmalarına devam eden sivil toplum kuruluşları, noktanın kapatılacağı güne kadar bölgede bulunacak.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: DAKE,, gece, gündüz, kontrol, noktasında,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
"Yenileceğinden korkan, daima yenilir."


YILDIRIM BEYAZIT
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı