Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 18:10 Bu haber 291 kez okundu
 
Darıcı Mahalle Parkı yenileniyor
Düzce Belediyesi Darıcı Mahallesi eski parkında detaylı çalışma başlattı. Çalışma kapsamında parkta bulunan ekipmanlar yenilendi, saha yapımına başlandı.
Haberi


Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri eski Darıcı Mahalle parkında çalışma başlattı. 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün mahalle sakinleri ile görüşmesinde gündeme gelen ve vatandaşların çoğundan gelen talep üzerine park alanı için düzenleme yapılmaya başlandı. Park alanında bakım, onarım ve tamir çalışmalarının yanı sıra öz kaynaklarla alanın eksikleri de gideriliyor. Mahallelinin kullanımı için çocuk oyun grupları, dinlenme alanları yenilenirken peyzaj düzenlemesi de yapıldı. Ayrıca park alanında bulunan boş alan üzerine çim saha yapımına da başlandı. Böylece seçim döneminde mahalle sakinleri ile imzalanan mahalle sözleşmelerinde yer alan park yapımı sözü de bu çalışma ile hayata geçirilmiş oldu.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Darıcı, Mahalle, Parkı, yenileniyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı