Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 15:02 Bu haber 152 kez okundu
 
DÜ Rektörü, İlçeye Müjdeler Getirdi!
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan'ı makamında ziyaret etti.
Düzce Üniversitesi Haberi


Belediye binasının girişinde Belediye Başkanı, Yardımcısı ve Meclis Üyeleri tarafından karşılanan ve daha sonra makamında ağırlanan DÜ Rektörü öncelikle Başkan Demircan'a ve Meclis Üyelerine yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

DÜ Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar yaptığı açıklamalarda "Daha önce belirttiğimiz gibi Gölyaka ilçemize yapılması planlanan Uygulamalı 4 Yıllık Meslek Yüksek Okulu'nun plan ve projelerini tamamlandık, Temmuz ayı sonunda da YÖK'e başvuru yapacağız ilçemize 3000 öğrenci kapasiteli bir yatırım sağlanacak, aynı zaman da Eylül ayında ki belirlenecek olan bütçemiz ile Hamamüstü Köyümüzde bulunan Efteni Otel'i 2019 Aralık ayı sonuna kadar devir alarak bir an önce alternatif tıp üzerine sürdürülebilir bir ortam haline getireceğiz, bunu da buradan müjdelemiş olalım" dedi.

 

Başkan Demircan, DÜ Rektörüne ve beraberinde gelen heyete ziyaretlerinden ve ilçeye yapılacak olan yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: DÜ, Rektörü,, İlçeye, Müjdeler, Getirdi!,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
İnsan öldüğü zaman üç şey hariç ameli kesilir: Sadaka-i cariye, faydalanılan ilim, salih evlat.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı