Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 12:54 Bu haber 230 kez okundu
 
Düğün salonu ihaleye çıktı
Mülkiyeti Türk Kızılay’ı Düzce Şube Başkanlığına ait eski Ensar Market binasının üst katındaki düğün salonu ihaleye çıktı.
Gündem Haberi


Akçakoca yolu üzerinde yer alan, Beyciler Mahallesi hudutları dahilindeki düğün salonu, 2 Ekim 2019 Çarşamba günü yaplacak ihale ile yeni işletmecisini bulacak.  Kapalı zarfla teklif alma ve açık artırma usulü ile Kızılay Düzce Şube Başkanlığı toplantı salonunda yapılacak ihalede muhammen bedel 12 bin 500 lira olarak belirlendi.

İhaleye katılmak isteyenlerin tekliflerini 1 Ekim 2019 Salı günü saat 10.00’a kadar Cedidiye Mahallesi Kızılay sokak, Kızılay iş hanında bulunan Düzce Şube Başkanlığı evrak birimine teslim etmeleri gerekiyor. Ayrıca isteklilerin açık arttırma için belirtilen gün ve saatte aynı yerde hazır bulunmaları isteniyor.  İstekliler şartnamede belirtilen geçici teminatı nakit veya banka teminat mektubu olarak verecek. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacak. Öte yandan telgraf, mail ve faksla yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecek. 

GİRİŞ KATI DÜZPAŞ’IN

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında FETÖ terör örgütüne üye olduğu belirlenen Ensar Gıda sahibinin yurt dışına kaçması sonrasında, bina ihale ile satışa çıkmış, en yüksek rakamı veren Türk Kızılayı binanın yeni sahibi olmuştu. Binanın birinci katı yapılan ihale neticesinde İnci Gros (Düzpaş Gıda) tarafından kiralandı. Düşpaş Gıda önümüzdeki günlerde marketin açılışını yapmaya hazırlanıyor. 

Kaynak: Editör: Enes Bektaş
 
Etiketler: Düğün, salonu, ihaleye, çıktı,
Haber Videosu
Yorumlar
Sayfalar
Özlü Sözler
Bal her ağıza tatlılık verir


Mevlana
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı